ДЗВОНИТЬ НАМ
+38 050 832 77 86
МИ ПРАЦЮЄМО
ПН-ПТ: 10.00 -19.00
Email
beorganicc@gmail.com
1L, 5L

FOLCROP COMBI

Коректор широкого спектру дії основних поживних  мікроелементів, обробка листовим або кореневим способом.  Безпосередньо його внесення доповнює харчування, засноване на  азоті, фосфорі і калії, стресостійкість рослини за рахунок  задоволення потреб рослини в мікроелементах і як  наслідок підвищується загальний  урожай. Препарат повністю  розчинний у воді. 


Склад: (w / v)

Цинк (Zn) 0,6%
Молібден (Mo) 0,1%
Бор (B) 0,4%
Залізо (Fe) 5,1% 
Мідь (Cu) 0,15%
Марганець (Mn) 2,5% 


Властивості:

• збалансований комплекс мікроелементів для доповнення NPK харчування.

• підвищує стресостійкість рослини;

• збільшує загальний урожай культури і якість плодів


Корневе внесення: 

Овочі відкритого грунту По необхідності або разом з внесенням NPK 

Овочі закритого грунту По необхідності або разом з внесенням NPK

Плодові і ягодні По необхідності або разом з внесенням NPK
Норма витрати: 3,0-5,0 л/га1L, 5L

FOLCROP Ca-B

Рідкий коректор кальцію і бору. Запобігає недолік кальцію і бору в рослинах, що сприятливо позначається на них за рахунок спільної дії обох елементів. Завдяки його застосування поліпшується консистенція і якість плодів, а також їх лежкість і транспортабельність. Повністю розчиняється в воді. 


Склад: (w / v)

Кальцій (CaO) 10,4%

Бор (B) 0,52%


Властивості:

• ефективно бореться з дефіцитом кальцію та бору;

• покращує якість, лежкість і транспортабельність плодів.


1L, 5L

FOLCROP B

Рідкий коректор дефіциту бору, хелатованний за допомогою спеціально розроблених хеллатуючих агентів,  може використовуватися як для листового, так і для кореневого внесення. Застосовується для попередження та корекції дефіциту бору, поліпшення запилення, зав'язі і врожайності культури. Повністю водорозчинний. Володіє найбільшим коефіцієнтом засвоєння серед усіх існуючих борних добрив. 


Склад: (w / v)

Бор (B) 14,0%

Властивості:

• попередження і ефективна корекція дефіциту бору в рослині;
• висока доступність бору за рахунок використання кислот органічного           походження в якості хеллатірующіх агентів. 
• придатний для використання в органічному виробництві. SOLUM Fe

Твердий хелат заліза (Fe-EDDHA) володіє високою стабільністю засвоєння рослиною в широкому діапазоні pH (3,5-11,0),  запобігає гідроліз і осадження заліза, доставляє рослині залізо в розчинній формі, для щоб рослина засвоїла його. Дозволяє запобігти або заповнити дефіцит заліза (хлороз) та внести залізо, необхідне для синтезу протеїнів, здійснення фотосинтезу і синтезу хлорофілу. 


Склад: (w / v)

Залізо (Fe) 6,0%

Властивості:

• хелат заліза в формі EDDHA, засвоєння рослиною заліза в широкому діапазоні pH 3,5-11,0;

• ефективна боротьба з хлорозом викликаним дефіцитом заліза;

• підвищення ефективності фотосинтезу.


сТИмУЛЯТОРИ РОСТУ КОРЕНЮ

В нашому асортименті є препарати для укорінення розсади та сажанців, обробки насіння, що стимулюють розвиток первинної кореневої системи а також препарати, що стимулюють ріст бічних коренів для нарощування об'єму коренів.

ПОЛІПШЕННЯ ГРУНТІВ ТА ВОДИ

В цьому розділі ми зібрали продукти для покращення властивостей грунтів, поліпщення їх родючості  -хімічного, фізичного та біологічного складу. А також ті продукти, якими можна покращувати властивості поливної води.

СТИМУЛЯТОРИ ЦВІТІННЯ ТА ПЛОДОУТВОРЕННЯ

Стимулятори цвітіння та плодоутворення допоможуть Вам вагомо підвищити вал раннього та загального врожаю, а також його якість. Допоможуть рослині перенести момент переходу від вегетативного росту до фази плодоношення та довше зберегти її імунітет.

МІКРОЕЛЕМЕНТИ

Тут Ви знайдете продукти для підживлення рослин мікроелементами в хелатній формі, основним хелатуючим агентом в них є Лігносульфанати органічного походження, які мають значно більший коефіціент засвоєння навідміну від інших форм хелатів.

СТИМУЛЯТОРИ НАЛИВУ ПЛОДІВ

Спеціалістами компанії "ФОРКРОП" були розроблені препарати для стимуляції наливу плодів та пришвидшення дозрівання плодів.

ПРИВІНТИВНИЙ ЗАХИСТ

Спробуйте наші нові високоефективні препарати для прівінтивного захисту від грибних та бактеріальних хвороб.