ДЗВОНИТЬ НАМ
+38 050 832 77 86
МИ ПРАЦЮЄМО
ПН-ПТ: 10.00 -19.00
Email
beorganicc@gmail.com
1L 5L

FRUITBOOSTER +

Біостимулятор на основі амінокислот рослинного походження, мікроелементів, біомолекул і  витяжок з водоростей, розроблений для застосування у фазі цвітіння, зав'язування і наливання плода.  Регулярне застосування препарату на додаток до основних добрив, сприяє більш швидкому і активному наливу плодів і забезпечення рослини енергією, завдяки спеціально підібраному складу. Ідеально діє для досягнення максимального розміру плодів і їх якості, а також загальної врожайності культури. 


Склад: (w / v) 

Азот (N) 3,46%

Калій (K2O) 1,96%

Бор (B) 1,15%

Молібден (Мо) 0,11%

Вільні амінокислоти 11,55%

Витяжки з водоростей 9,4%


Властивості :

• Стимулює поділ клітин в плодах;

• Прискорює процеси метаболізму в рослині на етапі наливу і дозрівання плодів;

• Збільшує розмір плода і як наслідок загальну врожайність без втрати смакових якостей; Сприяє отриманню більш ранньої продукції 


1L 5L

FOLCROP SWEET

Стимулятор інтенсивності забарвлення плодів і прискорення дозрівання. Спеціально підібрана комбінація амінокислот з калієм і полісахариди сприяє прискоренню процесу дозрівання, забарвлення і збільшення плодів в розмірі. Сприяє покращенню якості плодів, їх зберігання і транспортабельність.

Склад : (w / v)

калій (K2O) 45,0%

полісахариди 16,2%

амінокислоти 16,2%


Властивості :

• прискорення дозрівання плодів;

• підвищення інтенсивності забарвлення плоду;

• підвищення вмісту цукрів в плодах;

• зміцнення структури тканин плодах;

• поліпшення лежкості і транспортабельність плодів.


1L 5L

FORCROP K35

Високоефективне калійне добриво для листового застосування. Містить високий відсоток бистрозасвоюваного калію. Прискорює дозрівання культури, при внесенні на стадії наливу плодів. Покращує якість, лежкість і транспортабельність, сприяє більш інтенсивного забарвлення плодів.

СКЛАД : (W / V)

 Калій (K2O) 35.0%

 Трикарбонові кислоти 

Властивості

- збільшує розмір і масу плодів; 

- прискорює дозрівання;

 - покращує смак, колір і товарність плодів; 

- продовжує лежкість плодів; 

- підвищує вміст цукрів, сухої речовини в плодах, збільшуючи BRIX на 2-3 одиниці;

 - підвищує врожайність і покращує якість плодів 

1L 5L

FORCROP KAMIN

Новий високоефективний препарат для розтягування клітин плоду. Використовується для стимуляції наливу і збільшення розміру плодів. Містить амінокислоти рослинного походження. Підвищує сахари і вміст сухої речовини в плоду.

Склад (w/v)

Калій(К2О) 36,0% 

Вільні амінокислоти 7,0%  

ВЛАСТИВОСТІ

- збільшує розмір і масу плодів;

 - підвищує врожайність і покращує якість плодів

 - покращує смак, колір і товарність плодів;

 - продовжує лежкість плодів; 


сТИСУЛЯТОРИ РОСТУ КОРЕНЮ

В нашому асортименті є препарати для укорінення розсади та сажанців, обробки насіння, що стимулюють розвиток первинної кореневої системи а також препарати, що стимулюють ріст бічних коренів для нарощування об'єму коренів.

ПОЛІПШЕННЯ ГРУНТІВ ТА ВОДИ

В цьому розділі ми зібрали продукти для покращення властивостей грунтів, поліпщення їх родючості  -хімічного, фізичного та біологічного складу. А також ті продукти, якими можна покращувати властивості поливної води.

СТИМУЛЯТОРИ ЦВІТІННЯ ТА ПЛОДОУТВОРЕННЯ

Стимулятори цвітіння та плодоутворення допоможуть Вам вагомо підвищити вал раннього та загального врожаю, а також його якість. Допоможуть рослині перенести момент переходу від вегетативного росту до фази плодоношення та довше зберегти її імунітет.

МІКРОЕЛЕМЕНТИ

Тут Ви знайдете продукти для підживлення рослин мікроелементами в хелатній формі, основним хелатуючим агентом в них є Лігносульфанати органічного походження, які мають значно більший коефіціент засвоєння навідміну від інших форм хелатів.

СТИМУЛЯТОРИ НАЛИВУ ПЛОДІВ

Спеціалістами компанії "ФОРКРОП" були розроблені препарати для стимуляції наливу плодів та пришвидшення дозрівання плодів.

ПРИВІНТИВНИЙ ЗАХИСТ

Спробуйте наші нові високоефективні препарати для прівінтивного захисту від грибних та бактеріальних хвороб.