ДЗВОНИТЬ НАМ
+38 050 832 77 86
МИ ПРАЦЮЄМО
ПН-ПТ: 10.00 -19.00
Email
beorganicc@gmail.com


ДОБРИВА ТА СТИМУЛЯТОРИ "FORCROP"

Компанія "БІ ОРГАНІК" є ексклюзивним представником на території України торгової марки "FORCROP". Наші високотехнологічні добрива виробляються та упаковуються на єдиному заводі в Іспанії що знаходиться в м. Леріда, Каталонія. Завдяки найсучашнійшій системі контроля якості ми гарантуємо Вам тільки якісні продукти.

аССОРТИМЕНТ стимуляторів росту та добрив

Для Вашої зручності ми згрупували продукти в 6 груп по напрямку застосування:

СТИМУЛЯТОРИ РОСТУ КОРЕННЯ

В нашому асортименті є препарати для укорінення розсади та сажанців, обробки насіння, що стимулюють розвиток первинної кореневої системи а також препарати, що стимулюють ріст бічних коренів для нарощування об'єму коренів.

ПОЛІПШЕННЯ ГРУНТІВ ТА ВОДИ

В цьому розділі ми зібрали продукти для покращення властивостей грунтів, поліпщення їх родючості  -хімічного, фізичного та біологічного складу. А також ті продукти, якими можна покращувати властивості поливної води.

СТИМУЛЯТОРИ РОСТУ, ЦВІТІННЯ ТА ПЛОДОУТВОРЕННЯ

Стимулятори цвітіння та плодоутворення допоможуть Вам вагомо підвищити вал раннього та загального врожаю, а також його якість. Допоможуть рослині перенести момент переходу від вегетативного росту до фази плодоношення та довше зберегти її імунітет.

МІКРОЕЛЕМЕНТИ

Тут Ви знайдете продукти для підживлення рослин мікроелементами в хелатній формі, основним хелатуючим агентом в них є Лігносульфанати органічного походження, які мають значно більший коефіціент засвоєння навідміну від інших форм хелатів.

СТИМУЛЯТОРИ НАЛИВУ ПЛОДУ

Спеціалістами компанії "ФОРКРОП" були розроблені препарати для стимуляції наливу плодів та пришвидшення дозрівання плодів.

ПРИВІНТИВНИЙ ЗАХИСТ

Спробуйте наші нові високоефективні препарати для прівінтивного захисту від грибних та бактеріальних хвороб.